Skip links
explore
drag

MATBAACILIK ADINA HERŞEY

BASKI ÖNCESİ


Baskı dokümanını, baskı sürecine girmeden önce grafik departmanımızda kontrol edilir. İhtiyaç hâlinde Müşteri ile iletişime geçip gerekli düzeltmeler sağlanır. Baskıya geçmeden önce ofset baskıya %90 yakın sonuç veren kromolin çıktı ile ek kontrollerde bulunuruz. Müşterilerimizden ozalit onayı aldıktan sonra baskı dökümani ctp ye gönderilir. Bölelikle baskı sürecine başlarız.


Heidelberg tarafından geliştirilmiş ileri teknoloji parkurumuzda çalışan tecrübeli baskı ustalarımız ile 1. baskıdan 50.000 ci baskıya kadar aynı olması sağlanarak en iyi sonucu alırız ve baskı sürecini kusursuzca yönetiriz. Tüm süreç boyunca kontrolleri özenle gerçekleştiririz.Heidelberg tarafından geliştirilmiş ileri teknoloji parkurumuzda çalışan tecrübeli baskı ustalarımız ile 1. baskıdan 50.000 ci baskıya kadar aynı olması sağlanarak en iyi sonucu alırız ve baskı sürecini kusursuzca yönetiriz. Tüm süreç boyunca kontrolleri özenle gerçekleştiririz.

BASKI

BASKI SONRASI


Teknolojiyi yakından takip edişimiz ve nitelikli çalışan politikamız sayesinde, işçilik kalitesi ve tecrübenin ön plana çıktığı baskı sonrası işlemlerini kusursuzca tamamlarız. Katlama makinelerimizle her türlü ihtiyacı karşılar, özel kesim makinelerimizle sayısız sektöre çözüm sunarız.

KALİTEMİZ

resim istanbul flayer montaj Before
resim istanbul flayer montaj After

e-mail

Maltepe mahallesi litrosyou sokak 2. matbaacılar sitesi no: zd2 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul
This website uses cookies to improve your web experience.
Hemen Ara