Skip links
explore
drag

Biz Kimiz

1958


Tatlıdil Matbaacılık, Reklamcılık kurucu firmamız Tatlıdil Matbaacılığın devamı olup, 70 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmıştır. Tatlıdil Matbaacılık kurulduğu ilk günden itibaren Matbaa ve Mücellit konusunda, son 22 yıldır da Reklam ve Tasarım konusunda üretim yapan uzman bir kadroyu bünyesinde bulundurmaktadır. Tatlıdil Matbaacılık; Matbaa, Reklam, Digital Baskı, Promosyon Tasarım ve İnternet alanlarında faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimiz; Broşür, Katalog, Bloknot, Antetli Kağıt Zarf, Bülten, Cepli Dosya, Klasör, Etiket, İnsert, İlan, Afiş, Albüm, Kağıt Poşet, Bardakaltı, Kutu, Takvim, Menü, Stand, Ayaklı Pano ve Digital Baskıdır. Firmamız orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektörde tanınan ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen bir firma olarak bilinmektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima; kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin devamlılığı, “hizmette dürüstlük ve kalitedir “ prensibiyle çalışan Tatlıdil Matbaacılık uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu taşıyacaktır.
VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda matbaacılığın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek müşterilerimize katkıda bulunmayı çabalayan bir kuruluşuz.

MİSYONUMUZ

Mümkün olduğunca fazla şirketin karşılayabileceği kadar düşük fiyatlarla çok iyi tasarlanmış, kaliteli reklam ürünleri yelpazesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak..​

Don't be shy. Say hello.你好もしもし.hola.merhaba

Maltepe mahallesi litrosyou sokak 2. matbaacılar sitesi no: zd2 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul
This website uses cookies to improve your web experience.
Hemen Ara