Skip links
explore
drag

OFSET BASKI


70x100 Heidelberg SM102 5 Renk
50x70 Heidelberg SM74 5 Renk
50x70 Roland 202 2 Renk
70x100 Roland Rekord 1 Renk

DİJİTAL BASKI

Grafik Tasarım


Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Ürün Çekimi, Profesyonel Fotoğrafçılık ve Video


Ürün ve Mekan Fotoğrafçılığı Nedir?
Ürün ve Mekan Fotoğrafı bir ürünün veya mekanın profesyonel bir fotoğrafçı tarafından profesyonel ekipmanlarla çekilmiş fotoğraflardır. Tanıtım amacıyla çekilen bu fotoğraflar günümüzde daha çok e-ticaret sitelerinde ürünlerin tanıtımı için kullanılmaktadır.
Ürün ve mekan fotoğrafları; basılı medyada, katalog çalışmalarında, iç/dış mekan çalışmalarında, toplantı, seminer, afiş, sunum, lansman, broşür, el ilanları ve web sitelerinde kullanılabilir. Ürün ve Mekan Fotoğrafçılığında en önemli kriter gerçekçiliktir. Mekanınıza ve ürünlerinize ait fotoğraflar mümkün olduğunca gerçeğe yakın olmalıdır. Fotoğrafları görenler gerçeğin nasıl olduğunu tam olarak görerek, fikir sahibi olmalıdırlar.
Günümüzde reklam alanı haline gelen web sitesi ve sosyal medya her geçen gün gelişim göstermektedir. Rekabetçi bir ortamın var olduğu sanal dünyada kaliteli görsellere fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Değişen teknoloji ürün ve mekan pazarlama formatlarını da değiştirdi. Kurumsal firmalar ürünlerini pazarlayabilmek için internet sitelerini kullanmaya başladılar. İnternetin güvenli bir mecra olduğu ve güvenli alışveriş yapmanın da öncü açılınca, geniş kitlelere ulaşmak isteyen ürün ve mekan sahibi firmalar internet üzerinden ürünlerini ve mekanlarını pazarlamaya başladılar.
Ürün ve mekan tanıtımı için tanıtıcı yazılar yazmak, günümüzün gelişen teknolojisinde çok da fazla etki etmemektedir. Hele ki değişen teknoloji ile gelişen fotoğraf dünyası kişileri en kolay yoldan en hızlı anlatım yoluna doğru itmektedir. Bu yol ise Ürün ve Mekan Fotoğrafları olarak örneklendirilebilir.
Başarılı bir Ürün ve Mekan Fotoğrafçılığı ile;
-Markanızın tanıtımı başarılı bir şekilde yapılır.
-Hedef kitlenize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.
-Anlatılmak istenen mesaj direkt olarak kişilere ulaşır.
-Markanın reklam ve pazarlama gelirleri artar.
-Her tanıtım platformunda kullanılabilecek fotoğraflara sahip olursunuz.
Neden web siteme profesyonel fotoğraf çektirmeliyim?
-Fotoğrafların size ait olması müşterilerinizin firmanıza daha çok güveneceği anlamına gelir.
-Profesyonel fotoğraflar web sitenizin görüntü kalitesini arttıracaktır.
-Temsili değil gerçek fotoğraflar ile firma tanıtımınızı daha iyi yapabilirsiniz.
Destek Bilgisayar Hizmetleri Olarak; ürün fotoğraf çekimi, yerinde fotoğraf çekimi, iç/dış mekan çekimlerinin yanı sıra takı, kolye, tekstil ürünleri, çanta, ayakkabı, yemek tabağı ve benzeri tüm ürün çekimleri yapılmaktadır.

Ürün Çekimi Galeri

KATALOG ÇEKİMİ


Markanızı ve Firmanızı Ölümsüzleştirin!
– Neden Katalog?
Akılda kalıcı bir marka olmanın yolu katalog fotoğrafçılığı çalışmalarından geçer. İster kurumsal çekim ister ürün çekimi odaklı olsun, kaliteli baskı ve yüksek çözünürlükte kataloglar her daim ilgi çekecek ve okunacaktır. Bulunduğunuz sektöre ve marka kimliğinize göre katalog fotoğrafçılığı alanında her sezon farklı bir hikâyeye sahip çalışmalar yaptırabilirsiniz.
Fotoğraflarınız var olan müşterilerinizin güvenini kazanacak, potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir etki bırakacaktır. Farklı sunum ve katalog fotoğrafçılığı çekim tekniklerinin yer aldığı kataloglar daha fazla insanı etkilemek için en ideal yol olacaktır. Katalog çekimleri yaptırarak etkili tanıtım araçlarınıza ulaşmanın yanı sıra:
• Konusunu tam olarak ifade edebilen çekimler ile istediğiniz mesajı sayfalarca metinlere sığdırmak zorunda kalmayacaksınız.
• Kullanım alanları çok geniş olan basılı materyalleriniz fuarların, tanıtım stantlarının ve satış ofislerinin vazgeçilmezi olacak.
• Ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştıracaksınız.
• Elle tutulur materyaller oluşturduğunuz için bir nevi ölümsüzleşeceksiniz.
• Başarılı bir katalog fotoğrafçılığı çekimi ile referanslarınızı artıracaksınız.
• Aynı şekilde iyi bir çalışma sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak.
• Satış ve pazarlama gelirlerinizi artıracaksınız.

e-mail

Maltepe mahallesi litrosyou sokak 2. matbaacılar sitesi no: zd2 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul
This website uses cookies to improve your web experience.
Hemen Ara